حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم چیست

در طول سالیان گذشته انواع مختلفی از نرده حفاظ روی دیوار وارد بازار شده است ، که حفاظ طرح لیلیوم یکی از زیبا ترین و ایمن ترین انواع نرده حفاظ دور دیوار است . شما برای ایجاد امنیت برای محل زندگی خود نیاز به نصب نرده حفاظ آماده دارید . حفاظ لیلیوم با توجه به ظاهر و شکل زیبائی که دارد برای منازل و باغ ویلا ها بسیار مناسب است . چنانچه شما هم از آن دسته افرادی هستید که امنیت به همراه زیبائی برای تان اهمیت دارد ، حفاظ طرح لیلیوم از دسته حفاظ شاخ گوزنی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در مورد امنیت و زیبائی حفاظ دیوار لیلیوم تنها کافی است که این محصول را با سایر نرده حفاظ دور دیوار مقایسه کنید . در این نوشته شما را با حفاظ لیلیوم بیشتر آشنا خواهیم کرد.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم از نام گلی با همین عنوان برگفته شده است. از لحاظ ظاهری معمولا آنها را با دو رنگ مختلف نقاشی می کنند. قسمت بالایی که به شکل گل است با این تفاوت رنگی بیشتر به چشم آمده و ظاهر آنرا زیباتر می کند. معمولا آنها را از جنس آهن می سازند. این حفاظ ها از جهت امنیت، بسیار مطمئن می باشند. نوک گلهای لیلیوم تیز بوده و با توجه به اینکه در چندین جهت مختلف قرار دارند، کار سارقان را برای عبور از روی دیوار غیر ممکن می سازند.

ساخت و تولید حفاظ لیلیوم

ساخت حفاظ لیلیوم به این صورت است که ابتدا با استفاده از میلگردهایی به قطر 10 میلیمتر شاخه ها برش خورده و بر اساس نیاز شما ساخته می شود. توجه داشته باشید برای تولید یک محصول خوب، باید برشکاری قطعات با استفاده از گیوتین و به شکل مورب و اریب انجام شود. برای شاسی که حفاظ روی آن قرار می گیرد، از پروفیل هایی با ابعاد مختلف استفاده می شود. شاسی در این حفاظ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر بهتر است از شاسی هایی استفاده شود که ضخامت بالایی دارند.

در ساخت انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی این حفاظ ها، جوش کاری بسیار مهم است. در زمان جوشکاری و در صورت به وجود آمدن گل جوش، باید به صورت کامل آنها را پاک نمود. عدم پاک کردن این گل جوش ها، منجر به از بین رفتن و زنگ زدگی حفاظ خواهد شد. لذا بهتر است محصول از تولیدکنندگانی خریداری شود که بسیار خبره بوده و نهایت دقت را در زمان ساخت به کار می برند.

مراحل تولید حفاظ لیلیوم

استفاده از میلگرد ساده با سایز 10 میلیمتر . شاخه های میلگرد ابتدا در اندازه ای مختلف و طبق سفارش برشکاری میشود . برشکار ی قطعات باید به وسیله گیوتین و بصورت اریب و مورب باشند تا شاسی که شاکله اصلی روی آن قرار میگیرد میتواند از پروفیل 20*40 یا 40*60 یا 40*80 و تسمه و یا سپری باشد و بنا به ضخامت میگردها و ارتفاع حفاظ شاسی خاصی مورد استفاده قرار میگیرد .

مثلا برای نرده حفاظ لیلیوم با ارتفاع 1 متر استفاده از میلگرد قطر 10 و در ارتفاع 80 سانتیمتر شاسی سبکی مثل تسمه 6 سانت استفاده میشود. بصورت کلی شاسی بهترین حالت برای شاسی  از ورق ضخیم میباشد و چرا که تسمه با عرض مناسب و ضخامت مناسب بسیار مستحکم بوده و دچار پوسیدگی هم نمیشود.

خرید حفاظ لیلیوم

خرید حفاظ لیلیوم را با ما تجربه کنید. اگر قصد دارید محصولی تهیه کنید که به دقت، کلیه مراحل ساخت آن انجام شده است، مقاومت بالایی داشته و همچنین قیمت آن مناسب باشد، با ما تماس بگیرید. خرید این محصولات بسیار به صرفه بوده و امنیت شما را تامین می کند. اگر در شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد، اصفهان و … زندگی می کنید، و یا ویلایی در نقاط خلوط دارید، پیشنهاد ما استفاده از این حفاظ ها می باشد.

سفارش حفاظ لیلیوم

جهت سفارش حفاظ لیلیوم می توانید به دو صورت عمل کنید. یا تلفنی این محصول را خریداری نموده و یا در صورت امکان حضوری اینکار را انجام دهید. سفارش شما توسط کارشناسان ما ثبت شده و حفاظ در سریعترین زمان به شما تحویل داده خواهد شد.

نصب حفاظ لیلیوم

نصب حفاظ لیلیوم نیازمند دقت بسیار زیادی است. به صورت کلی امنیت یک حفاظ جدای از ساخت به نصب درست آن هم بستگی فراوانی دارد. زمانی که حفاظ به درستی نصب نشود، سارقین می توانند به سادگی از آنها عبور کرده و هیچ تاثیری در امنیت نداشته باشد.

شیوه نصب صحیح این حفاظ ها به این صورت می باشد که ابتدا حفاظ شما ساخته می شود. معمولا آنها را در اندازه هایی به طول یک متر تولید می کنند. در زمانی که دیوار کشی انجام می شود، ابتدا پلیت و یا پین ها در فاصله های یک متری روی دیوار قرار می گیرند. در صورت استفاده از پین، دقت کنید که باید به صورت ضربدری نصب شوند. سپس نصاب، حفاظ را روی آنها قرارداده و نصب را به اتمام می رساند. انجام کلیه این موارد، نیازمند یک نصاب حرفه ای می باشد. بهتر است اینکار را به افرادی بسپارید که در نصب حفاظ تجربه کافی داشته باشند.

همچنین توصیه می شود نصب را هیچ گاه خودتان انجام ندهید. این حفاظ ها دارای نقاط تیز بسیار زیادی هستند و در صورتی که به خوبی با نصب آن آشنا نباشید، ممکن است به شدت آسیب ببینید. هزینه نصب زیاد نبوده و در برابر خطراتی که برای شما ایجاد می کند کاملا قابل چشم پوشی است.

روش نصب نرده و حفاظ لیلیوم :

حفاظ لیلیوم در قواره و سایز طولی یک متری تولید میشود بنابراین در زمان دیوار کشی باید پلیت یا پین های ضرب در گونه با فواصل یک متر کار گذاشته شوند . فاصله پین و یا همان قرار ضرب در گونه نکنه قابل توجه و مهم برای نصب با توجه به شکل حفاظ لیلیوم و اتصال آن به هم حتما از استقامت دیوار و پین ها اطمینان حاصل نمایید. چرا که ممکن است بعد از نصب خطر زیادی ایجاد نمایید

می توان گفت این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.

جمع بندی و بررسی محصول

حفاظ های لیلیوم امنیت بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال، در مقایسه با حفاظ های شاخ گوزنی بسیار امن تر می باشند. اما جدای از امنیت، نمای خاص و جذابی به محل می دهند. لذا می توان آنها را به عنوان یکی از بهترین محصولات انتخاب نمود. البته توجه داشته باشید، محصول را حتما از فروشندگان معتبر خریداری کنید. پس اگر به دنبال یک خرید ویژه هستید، این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم. با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125284337