حفاظ سر نیزه ای

حفاظ سرنیزه ای از مدل حفاظ های است که به منظور حفاظت از بسیاری از ساختمان ها از زمان های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می گرفته است. می توان گفت این مدل از حفاظ از قدیمی ترین و ساده ترین مدل از حفاظ محسوب می شود که دارای کاربری بالایی است. حفاظ سرنیزه ای به علت طراحی ساده ای که داراست، از قابلیت هماهنگی با نمای ساختمان به بهترین نحو ممکن برخوردار می باشد و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

تولید حفاظ سرنیزه ای

این محصول در مدل های تک طرفه، دو طرفه و سه طرفه تولید شده است که مصرف کننده با توجه به نیاز و شرایط خود می توان برای خرید آن اقدام نماید. حفاظ سرنیزه ای از جمله محصولاتی است که بهره گیری از آن این امکان را فراهم می آورد تا بتوان امینت ساختمان را به نحو مطلوبی تضمین نمود. این مدل از حفاظ در ارتفاع های 100 ، 120 و 150 سانتی متر تولید می شود. به منظور تولید این مدل از حفاظ ساختمان از میلگرد شماره 10، چهار پهلو 12 و پروفیل 20*20 بهره گرفته می شود که معمولا فاصله بین دو شاخه 12 سانتی متر است.

قیمت حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای به سبب طراحی ساده ای که داراست، از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. این محصول به گونه ای می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن قابل و نصب اجراست. هرچند که این مدل از حفاظ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ولی باید اشاره نمود که ظریب امینت آن نسبت به محصولات مشابه موجود پایین تر است. خرید این مدل از حفاظ به صورت عمده سبب می گردد تا بتوان آن را با قیمت مناسب تری تهیه کرد و به همین جهت گزینه مناسبی برای حفاظت تمام ساختمان ها حتی کارخانه ها به شمار می آید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125284337