حفاظ آبشاری

امروزه زیباسازی نمای ساختمان دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد که به سبب همین امر بسیاری از افراد از حفاظ های دیوار که از طراحی مدرنی برخوردار هستند، استفاده می کنند. حفاظ آبشاری از جمله مدل های جدید و به روز حفاظ دیواری به شمار می آید که دارای زیبایی خاصی است و به همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. این محصول از قابلیت نصب و اجرای بسیار ساده ای برخوردار می باشد و به همین جهت در کوتاه ترین زمان ممکن می توان از آن بهره مند گردید.

ویژگی حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از جمله آن ها می توان به تولید این محصول در تراکم های 11 و 14 ردیف و ارتفاع های 75 و 90 و 100 اشاره نمود. تنوع در ارتفاع و تراکم های این محصول موجب شده تا بتوان از آن به منظور محافظت از تمام ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی بهره مند گردید. این محصول قابل نصب بر روی تمام مدل از دیوار و پنجره ها می باشد و به همین علت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های خاص این مدل از حفاظ آن است که به صورت پله پله نیز بر روی دیوار قرار می گیرد و به همین علت دارای زیبایی خاصی است.

قیمت حفاظ آبشاری

در میان سایر مدل از حفاظ های روی دیوار ارائه شده به بازار، حفاظ آبشاری از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد. این مدل از حفاظ علاوه بر ظاهر زیبایی که داراست با امنیت بالایی نیز طراحی شده است و به همین جهت می توان از آن حتی برای حفاظت از باغ و ویلا ها نیز بهره گرفت. حفاظ آبشاری با تنوع بسیار بالایی در رنگ نیز تولید شده است تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان، سلیقه و نیاز آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. نکته قابل توجه آن است که به واسطه قیمت مناسبی که حفاظ آهنی روی دیوار آبشاری از آن برخوردار می باشد، فروش آن با رشد قابل ملاحظه ای همراه شده است.

نصب حفاظ آبشاری

حفاظ روی دیوار آبشاری یکی از مدل حفاظ های است که نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها امکان است. این مدل حفاظ دیوار به واسطه طراحی بسیار منحصر به فردی که داراست، در بازه زمانی بسیار کوتاهی نصب و اجرا می شود. نکته قابل توجهی در رابطه با نرده آبشاری آن است که این محصول حفاظتی حتما بایستی توسط افراد متخصص در این زمینه نصب و اجرا شود. این مدل حفاظ ساختمان به واسطه ساختاری که از آن برخوردار می باشد، بدون نیاز به خرابی نصب و اجرا می شود. می توان اشاره نمود که حفاظ آبشاری را می توان بعد یا قبل از اسکان در ساختمان اجرا کرد.

حفاظ آبشاری از ارتفاع ۵۰ الی ۱۰ سانتی متر قابل ساخت می باشد.

لازم به ذکر است که این حفاظ در تراکم های گوناگونی ساخته می شود که فشردگی شاخه ها را مشخص می کند. تراکم حفاظ آبشاری از ۱۱ الی ۱۴ ردیف اصلی در هر شاخه متغیر  است.

بهترین ارتفاع انواع حفاظ روی دیوار و مناسب ترین تراکم برای هر ساختمانی، با توجه به موقعیت ساختمان، محل نصب و بسیای فاکتورهای دیگر، کاملا منحصر بفرد بوده و به سادگی توسط کارشناسان و مشاوران شرکت ثابت فرفورژه قابل تعیین  می باشد.

حفاظ آبشاری سومین حفاظ روی دیوار ارزان قیمت، پس از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای می باشد. جهت اطلاع از قیمت حفاظ روی دیوار می توانید از طریق تماس تلفنی، مراجعه به سایت و یا مراجعه حضوری به شرکت ثابت فرفورژه اقدام فرمایید و از مشاوره رایگان متخصصین با تجربه و کار آزموده شرکت ثابت فرفورژه بهره مند شوید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125284337